Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Black & Decker EPC14CAB

Popis produktu

Profesionál pro dům i zahradu

Ačkoliv je vrtačka Black-Decker EPC14CAB nejvhodnější pro kutilské práce, její robustní a odolná konstrukce vydrží mnohem více. Pokud ji tedy chcete vystavit dlouhodobější zátěži například při přestavbě celého bytu, rozhodně ji nezaskočíte. Zvládne pracovat i s velmi odolným materiálem – do dřeva s ní vytvoříte otvor o průměru až 25 mm, do oceli 10 mm. Výměna příslušenství je díky rychloupínacímu 10mm sklíčidlu otázkou okamžiku.

Aby se dobře pracovalo…

O tom, že přístroj díky skvělé ergonomii perfektně padne do ruky, není třeba pochybovat. Praktičnost a funkčnost je na prvním místě, což ocení nejenom příležitostní kutilové, ale i profesionálové. Plánujete přestavbu kuchyně? Pak oceníte 24 poloh pro nastavení spojky pro maximální přizpůsobení se provrtávanému materiálu a pro dokonalou práci se šrouby a až 750 otáček/minutu. Stejně tak spínač pro zpětný chod posouvá univerzálnost nářadí na vyšší, pokročilejší stupeň.

Baterie pro nepřetržitou práci

S vrtačkou máte k dispozici výkonnou 14.4V NiCd baterii s kapacitou 1000 mAh. Pokud jste se obávali, že po vybití článku budete muset několik hodin čekat, než budete moci v práci pokračovat, nemusíte mít starosti. Součástí balení jsou akumulátory dva, tudíž v okamžiku, kdy si jeden vyžádá odpočinek v dodávané nabíječce, můžete nerušeně pokračovat s druhým. Díky systému pružného uložení je jeho výměna hračkou. Uváděna je přibližně tříhodinná dobíjecí lhůta.

Recenze Black & Decker EPC14CAB (16)

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení Aku vrtací šroubováky
Výrobce Black & Decker opravit
Typ ? vrtačky opravit
Napětí ? 14.4 V opravit
Max. kroutící moment ? 12.1 Nm opravit
Hmotnost s akumulátorem ? 1.96 kg opravit
Typ akumulátoru ? NiCd opravit
Příklepové vrtání ? ne opravit
Zpětný chod ? ano opravit
Plynulé nastavení otáček ? ne opravit
Doba nabíjení ? 180 min opravit
Max. průměr vrtání do dřeva ? 25 mm opravit
Max. průměr vrtání do oceli 10 mm opravit
Kapacita akumulátoru 1.2 Ah opravit
Příkon 600 W opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.