Bosch GSB 120-LI 0.601.9G8.102

Skladem • 1 variantaDárek59 Kč88 % • 801 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 503 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč88 % • 1 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 15 872 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč100 % • 2 226 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč94 % • 794 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta65 Kč90 % • 7 314 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta53 Kč97 % • 53 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 283 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 917 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč80 % • 4 791 recenzíDalší informace

Max. průměr vrtání do oceli
10 mm

Vše v pořádku.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš akumulátorový kombinovaný šroubovák Bosch GSB 120-LI líbí a že jste s ním spokojen.

• , zakoupeno v Electro World

Asi nejlepší Aku vrtačka vůbce. Už mám stejnou pár let a nebaví mě pořád měnit vrtáky za šroubovací bity, tak už mám 2 a super.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naším akumulátorovým kombinovaným šroubovákem Bosch GSB 120-LI spokojen. Přejeme Vám, abyste si jej i nadále užíval.

• , zakoupeno v Electro World

Koupil jsem jí podruhé jako dárek kolegovi z práce.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš akumulátorový kombinovaný šroubovák Bosch GSB 120-LI líbí natolik, že se stal i vhodným dárkem.

Typ
Max. průměr vrtání do dřeva
20 mm
Max. průměr vrtání do oceli
10 mm

Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 120-LI, Výkonný akumulátorový příklepový vrtací šroubovák GSB 120-LI Professional zaručuje dostupnou flexibilitu při šroubování a vrtání do dřeva, oceli, plastu a zdiva. Optimalizovaná dvoustupňová převodovka zaručuje vysokou produktivitu při práci s vynikajícím krouticím momentem. Funkce Electronic Cell Protection chrání akumulátor vrtačky před podpětím, nadměrným odběrem proudu a hlubokým vybitím, což prodlužuje jeho životnost a zvyšuje odolnost. Nářadí nabízí spolehlivou a zároveň dostupnou kvalitu Bosch pro každého profesionála pracujícího na široké škále úloh. 2xakumulátor GBA 12V 2.0Ah (1 600 Z00 02X); Nabíječka GAL 1210 CV Professional; Příruční kufr; 23dílná sada vrtacích a šroubovacích bitů s držákem

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Vše v pořádku.

• , zakoupeno v Electro World

Koupil jsem jí podruhé jako dárek kolegovi z práce.

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

Very easy and comfortable to use

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch GSB 120-LI líbí.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• šroubovák, vrtačka, příklep v jednom malém provedení.

• , zakoupeno v CCB Stores

• ocenil bych menší moment na šroubováku

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch GSB 120-LI líbí a že jste spokojen. Pokud máte zájem o technickou konzultaci, prosím kontaktujte naši technickou podporu, rádi Vám pomůžou s výběrem silnějšího "parťáka".

• , zakoupeno v MALL.CZ

spokojenost

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše Bosch GSB 120-LI líbí a že Vám naše výrobky vyhovují.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

Kvalita

spokojena

Vše ok

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaše hvězdičky. Věříme, že Vám naše multifunkční nářadí splnilo Vaše očekávání a funguje dobře.