Bosch PSB 10,8 LI-2 0.603.983.923

2 Ah
Max. průměr vrtání do dřeva
Max. průměr vrtání do oceli

• , zakoupeno v Profi-b.cz

• Aku odpovídá tomu, čemu má odpovídat.
    • Obdobná aku by se dala sehnat u jiné značky levněji. Nakonec jsme našli i lepší parametry za nižší cenu...

Aku je ok, ale člověk si připlácí za značku. Příště bychom volili levnější variantu od jiného výrobce.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

• lehká,padne do ruky, silná co se práce týká,spolehlivě stačí na prováděné práce, dvě baterie ideální konstalace
    • není připomínek

pracoval jsem s ní celý týden na podbíjení podhledu, jen jsem chodil z lešení při výměně baterií a jejich dobíjení, jinak jsem s ní vydržel pracovat celý den aniž by mne bolely ruce, prostě super strojovna
    děkuji za ni, snad vydrží, to ukáže čas
    :-)

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• lehká, silná, dobrá ovladatelnost resp. regulace otáček pomocí spouště, přiklep je slušný, indikace stavu baterie a taky hodně slušná rychlost nabíjení
    • ta ledka na přísvit je fakt jen nouzovka,

Dobrá koupě :) nebral jsem ji na každodenní práci ale jako pomocníka od domácnosti... a zatím veliká spokojenost a určitě bych doporučil... kvalita zpracování od Bosch je velmi dobrá a na vysoké úrovni

Typ
2 Ah
Max. průměr vrtání do dřeva
Max. průměr vrtání do oceli
8 mm

Volnoběžné otáčky (1. stupeň/2. stupeň)
0 – 400 / 1.300 ot/min

Max. krouticí moment
30,0 Nm

Max. krouticí moment měkký/tvrdý šroubový spoj
15 / 30 Nm

10,8 V

Lithium-iontová technologie

Dvoustupňová převodovka

Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem

Rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou

Vestavěné pracovní osvětlení

Pravý/levý chod

Indikátor stavu nabití

Ukazatel směru otáčení

Informace o hluku a vibracích

Hladina akustického tlaku
83 dB(A)

Hladina akustického výkonu
94 dB(A)

Nepřesnost K
3 dB

Úroveň hluku
Úroveň hluku elektrického nářadí s hodnocením A činí typicky: hladina akustického tlaku 83 dB(A); hladina akustického výkonu 94 dB(A). Nejistota K= 3 dB.

Polohování

Dvourychlostní akumulátorový kombinovaný šroubovák PSB 10,8 LI-2 – univerzální talent v kompaktní třídě

Výhoda pro uživatele

Nejlepší manipulace v této třídě díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti
Nevzniká paměťový efekt, nedochází k samovolnému vybíjení – díky lithium-iontové technologii vždy připravený k použití
Vysoce výkonná dvourychlostní planetová převodovka pro výkonné šroubování a vrtání do dřeva a kovu a dále pro vrtání s příklepem do zdiva

Další výhody

Předvolba krouticího momentu s 20 stupni krouticího momentu plus stupeň pro vrtání a vrtání s příklepem – optimální síla pro každé použití
Rychloupínací sklíčidlo s Bosch-Auto-Lock – pro nejrychlejší a nejjednodušší výměnu nástrojů
Elektronická ochrana článků Bosch (ECP) – chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a hlubokým vybitím
Elektronika Bosch pro regulaci otáček pomocí spínače přidávání otáček: 0-1 300 ot/min
Integrované světlo LED pro optimální osvětlení tmavých pracovních míst
Indikátor stavu nabití
Ukazatel směru otáčení

Cetelem kalkulačka
Vložte prosím cenu výrobku, který si chcete pořídit na splátky společnosti Cetelem.
Po vložení ceny budete přesměrování na server Cetelem, kde vypočtete úvěr. Po přepočítání úvěru se vraťte zpět a dokončete objednávku a v platebních podmínkách vyberte "Cetelem na splátky" a dokončete nákup. Po odeslání objednávky budete přesměrování na stránky Cetelem, kde dokončíte žádost o ůvěr.

Cena zboží Kč

Spolupracujeme se společností Cetelem, která Vám umožní pořídit si naše výrobky na splátky.

• , zakoupeno v Profi-b.cz

• Aku odpovídá tomu, čemu má odpovídat.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

• není připomínek

děkuji za ni, snad vydrží, to ukáže čas
    :-)

• ta ledka na přísvit je fakt jen nouzovka,

• , zakoupeno v NAKO

• kompaktní aku-šroubovák , perfektní ergonomie, vyměnitelný akumulátor
    • možnost vrtání s příklepem

výborný nástroj pro domácí využití

• , zakoupeno v RR nářadí

• Velikost a univerzálnost použití.

Dobré

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• lehká do ruky,výdrž baterie,poměrně silná

Vrtačka pro mé hobby používání plně vyhovující