DeWALT DCD735C2

13 mm
Výkon
Příkon

• , zakoupeno v Dewalt nářadí

Zdá se, že se jedná o kvalitní očekávání splňující produkt výborné značky DeWalt. Vrtá, šroubuje, funguje, nezlobí :D
    S příklepem a kvalitním vrtákem projede cihlou během pár sekund

• Skvěle mi padne do ruky
    • Výborně vyvážená
    • Lehká, ale výkonná
    • Dva akumulátory
    • Kufr
    • Netuším

Pro mě ideální volba, téměř na úrovni nejvyšší devítkové řady, ale za přijatelnou cenu.
    Hlavně mi skvěle padne do ruky, je lehká dobře vyvážená, takže ani po delší práci mě z ni nebolí ruka. Vrtačka je velmi silná až dravá.
    Díky příklepu se dá vrtat i do zdi, na beton mám kladivo, takže nepoužívám.
    Nepotřebuji bezkartáčovou technologii, ocelové sklíčidlo nebo velké 5Ah akumulátory, které má devítková řada.
    Akumulátory jsou ideálně velké, nabíječka rychlá.
    Profi kufr.
    Jinak máme modré Boschky, ale Dewalt mi sednul víc.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Kompaktní a lehká vrtačka, která má silný kroutící moment + příklep. Vyšší rychlost na první i druhý stupeň oproti konkurenci. Nabíjení do půl hodiny. Made in czech republic.
    • Dioda svítí dobře, ale stíní jí hlava vrtačky, takže na díru neuvidíte.

Za 5 000 Kč nemá konkurenci.

Typ
13 mm
Výkon
Příkon
300 W

• Kompaktní, lehká vrtačka s celokovovou převodovkou, nová XR Li-Ion baterie a LED osvětlení se zpožděním
  • XR Li-Ion akumulátor slide pro snadnou montáž a demontáž
  • Inteligentní spoušť chrání baterii
  • 13 mm rychloupínací sklíčidlo, 14 stupňů krouticího momentu, elektrická brzda, automatické zajištění vřetena, výměnnými uhlíky
  • Ventilátorem chlazený motor, pogumovaná rukojeť
  • Spona na opasek z oceli a silný magnetický držák bitů

S příklepem a kvalitním vrtákem projede cihlou během pár sekund

• Skvěle mi padne do ruky
    • Výborně vyvážená
    • Lehká, ale výkonná
    • Dva akumulátory
    • Kufr
    • Netuším

Díky příklepu se dá vrtat i do zdi, na beton mám kladivo, takže nepoužívám.
    Akumulátory jsou ideálně velké, nabíječka rychlá.
    Profi kufr.
    Jinak máme modré Boschky, ale Dewalt mi sednul víc.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Dioda svítí dobře, ale stíní jí hlava vrtačky, takže na díru neuvidíte.

Za 5 000 Kč nemá konkurenci.

• Zatím vše OK

Naprosto skvělý výrobek, zatím jsem nezaznamenal žádné problémy.