Einhell BT-CD 18 4513310

Plynulé nastavení otáček

• vždy po ruce a připraveno k práci

• zatím jsem jen vyzkoušel
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Výborný nástroj, výhoda náhradní baterie.

Výborný, koupil jsem proto, že už stejný mám a po cca 12 letech přestala fungovat nabíječka. Doporučuji - solidní výkon, ergonomie.

Typ
60 min
Příklepové vrtání
Plynulé nastavení otáček

Šroubovák vrtací aku BT-CD 18 1h Einhell Blue
Tenro aku šroubovák je dodáván ve velice pěkném a užitěčném kufru, který zajišťuje snadnou přepravu a zárověň je velice skladný. Další výhodou je přídavný akumulátor, který je dodáván v balení a díky 2 rychlostní převodovce je radost s tímto strojem pracovat.
Popis

Dvourychlostní převodovka

SOUČÁST DODÁVKY

1-hodinová nabíječka baterie
Přídavný akumulátor
Kufřík pro ukládání a přenášení

Technické parametry:

3zákazníci nedoporučují produkt

• vždy po ruce a připraveno k práci

• zatím jsem jen vyzkoušel
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Výborný nástroj, výhoda náhradní baterie.

• rychost nabití
    • na běžné práce dostatečný výkon
    • menší životnost baterií
    • dražší než před někoika málo lety
    • nehodí se na těžší práci - rychle se vybije

Kupoval jsem před třemi lety dvě. V té době za cca 1200Kč/ks. Bratrovi se v záruce zadřela -vráceny peníze. Moji po třech letech výrazně klesla kapacita baterií. Jedna baterka se nabije tak na 20% druhá tipuji na60%. Zároveň nabití trvá cca 2h. Zpočátku 1h. Na vrtání do dřeva,šroubování vrutů do cca 6mm délky do100mmm v pohodě. Za ty peníze jsem tuto životnost a výkon očekával, přesto u předchozího fermu vydrželi také obyč. baterie 6let. Nyní bych už kupoval s lion bateriemi -předpokládám vyšší životnost. Také s vyšším kroutícím momentem alespoň 25-30Nm. To je úplně o něčem jiném. Dá se již koupit (Lidl 40Nm / lion) okolo 1500Kč s jednou baterkou.
    Eihnell dražší 1500Kč mi přijde moc.

• , zakoupeno v iZelezarstvi

• Produkt se mně zdá kvalitní.
  • , zakoupeno v tipa.eu

užitná hodnota x cena - dobré.

• šroubovák je ok, vrtačka taky
    • Zásadní proti: po čase odejde nabíječka = neřešitelný problém, nikdo není schopný zajistit za pár kaček náhradní, všude vyměňují idi0tsky celý akušroubovák

Kdyby už podruhé neodešel zdroj, tak lze doporučit.
    Jako jednorázovka za ty peníze ok, nevydrží ovšem ani rok.
    Není to profi nářadí, takže je na zvážení, jestli se vyplatí pořád donekonečna reklamovat zdroj, nebo zahodit a koupit další.
    Nebo radši koupit něco jiného profi za čtyř-pětinásobnou cenu.

• CENA,VÝKON
    • ZATÍM ŽÁDNÉ
  • , zakoupeno v tipa.eu

Dobrý výrobek za dobrou cenu.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Cena a kvalita
    • Rychlost nabití akumulátoru

Dobrý výrobek za dobrou cenu.