Extol Craft 402319

Plynulé nastavení otáček
Kapacita akumulátoru
1.3 Ah

• , zakoupeno v SvětSoučástek.cz

tento produk jsem si koupil protože jsem jej už měl a vydržel my přes 5 let bez zavady proto jsem si ho koupil znovu

• , zakoupeno v ToolsCentrum.cz

• u první stejné odešla nabíječka

spolehlivá-mám již druhou tu samou.

• , zakoupeno v tipa.eu

Plynulé nastavení otáček
Kapacita akumulátoru
1.3 Ah

vrtací šroubovák aku, 18V NiCd, 1300mAh, dvě baterie

Výkonný šroubovák do domácnosti vhodný pro vrtání a šroubování do kovu a dřeva. Díky dvěma akumulátorům a rychlému nabíjení umožňuje plynulejší práci.

- integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých či úzkých prostorách

- součástí 18V modelu je 1 hodinová nabíječka

hmotnost s akumulátorem: 1,6kg

• , zakoupeno v SvětSoučástek.cz

• , zakoupeno v ToolsCentrum.cz

• u první stejné odešla nabíječka

spolehlivá-mám již druhou tu samou.

• , zakoupeno v tipa.eu

• vyhodna

• ......................
    • nemam co bych napsal,
    • slabé baterie,rychle se vybíjí,ztrácí kapacitu
    • celková kvalita odpovídá ceně

nic horšího už sem si koupit nemohl
    nedoporučuji ani pro domácího kutila
    po chvíli používání odešel druhý stupeň
    po roce a pul nabíječka
    po dvou letech sou baterie odepsané
    používám jen občas ,ne každý den,
    hrůza!!!
    výrobce by se měl stydět za to že něco takového vůbec
    dá na trh,,,,,,,,,

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Za tu cenu skvělé nářadí
    • Rychlé nabíjení
    • Silná
    • Dvě baterie
    • zatím nic

• , zakoupeno v MA-TECH

• Hezký i na pohled
    • zatím nic

mám jí jen krátkou dobu na hlubší rozbor - nicméně překvapila mne výdrž baterie a rychlé dobíjení

• , zakoupeno v Torriacars

• Za tu cenu fakt skvělá, jako aku šroubovák, vrtání do dřeba i kovu zvládla i největším vrtákem.
    • Baterie opravdu plně nabití do hodiny (snad i kradší než hodina)
    • Dobře vytvarovaná a dobře se drží
    • Ledka nasvítí přímo na vrtaný prostor (podle mě ale stejně zbytečná věc)
    • Občas se mě stane že omylem přepnu směr chodu vrtačky (ale je to asi o zvyku, protože původní co jsme měl to měla jinak)
    • Jediné co mě chybí a doplnil bych poutko na ruku

ok

• , zakoupeno v EVA.cz

• 5+

• , zakoupeno v Torriacars

• objednala jsem jako dárek, bez možnosti odzkoušení

+++

• , zakoupeno v EVA.cz

• za ty prachy nejlepší co koupíte!
    • nová baterie stojí okolo 500kč tak že taky přijatelné! oproti Bosch, Makita atd... kde stojí baterie pomalu jako celá sada kufru!
    • snad nic