Makita DFR550Z

- ku šroubovák se zsobníkem pro standardně dodávané pásky se šrouby do sádrokartonů - Tichá spojka s dlouhou životností - Jednoduché nastavení délky šroubu (7 různých...
6 690 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka www.fepro.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 67 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 2 037 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 715 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma91 % • 6 116 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka79 Kč100 % • 12 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 497 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 2 313 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma93 % • 809 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 360 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 54 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma80 % • 227 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 15 644 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma96 % • 1 695 recenzíDalší informace

• Lehký do ruky
    • Snadné šroubování v rozích
    • Nemusím u práce nadávat, jako u konkurenčního výrobku od Festoolu
    • Čas jsou peníze a investice do Makity se velmi rychle vrátí

Mám totéž od Festool a lituji, že jsem Makitu nekoupil dříve. Jednak je potřeba při šroubování s Festoolem vyvinout poměrně velký tlak na sáně a druhak se sáňe kolikrát kousnou, či neposunou dobře pás se šrouby a šroub se pak zvrtne (asi tak každý sedmý šroub)
    Delší šrouby než 3,5 pak Festool nezvládá vůbec, což jsem ale u Makity zatím nevyzkoušel.
    Mám vyzkoušeno, že s Festoolem jsem zašrouboval 6 šroubů, zatímco kolega, jenž nepoužívá zásobník, zašrouboval jeden. U Makity jsme ještě neporovnávali, ale každopádně je práce ještě mmohem rychlejší (právě proto, že s ní nejsou výše popsané problémy Festoolu).
    Za mě naprostá spokojenost.

Typ
Doba nabíjení
22 min
Kapacita akumulátoru
3 Ah

• Tichá spojka s dlouhou životností
  • Jednoduché nastavení délky šroubu (7 různých délek)
  • Hliníkový vodicí nástavec šroubů
  • Speciální konstrukce vodicího nástavce zaručující ideální

pozici pásu

• Možnost přepnutí na stálý chod
  • Doba nabíjení 22 minut pro Li-ion akumulátor s kapacitou 3,0

Ah

• Dodávka bez akumulátoru a nabíječky
  • Příslušenství

Bit (P-67795) - Vedení šroubu 55 (195184-8)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Makita-eshop.cz

• Rychlost práce,
    • Lehký do ruky
    • Snadné šroubování v rozích
    • Nemusím u práce nadávat, jako u konkurenčního výrobku od Festoolu
    • Čas jsou peníze a investice do Makity se velmi rychle vrátí

Za mě naprostá spokojenost.