Metabo SB 18 LT BL 602316500

Aku příklepová vrtačka  SB 18 LT BL  Bezuhlíková akumulátorová příklepová vrtačka s optimálním výkonem pro náročná nasazení Jedinečný motor Metabo Brushless pro...
7 569 Kč

• výkon
    • bezuhlíkový motor
    • výdrž na baterii (4Ah)
    • malé rozměry
    • přepínač směru je subjektivně špatně dostupný, vždy jsem musel přehmátnout abych na něj dosáhl.

Jsem pouze kutil a mám porovnání jen s 10,8V Bosch Professional vrtačkou.
    Metabo mě překvapila silou (dvojnásobek proti Bosch), nikdy se mi nestalo, že by jí při vrtání nebo šroubování došel dech. Ergonomicky bez problémů, pouze malou výtku mám k pozici přepínače směru. Vrtání s příklepem jsem neměl možnost ještě zkusit.

Typ
4 Ah
Max. průměr vrtání do oceli
13 mm

Aku příklepová vrtačka  SB 18 LT BL

Jedinečný motor Metabo Brushless pro rychlou práci a maximální efektivitu při vrtání a šroubování

Vysoce výkonný příklepový mechanizmus pro lepší pracovní výsledky

Integrované pracovní osvětlení pro nasvícení pracovního místa

S praktickou sponou na opasek a zásobníkem bitů, s možností zajištění vpravo nebo vlevo

Akumulátorové články s indikací kapacity ke kontrole stavu nabití

Technologie Ultra-M: nejvyšší výkon, šetrné nabíjení a 3 roky záruka na akumulátorový článek

S metaBOXem, inteligentním řešením pro přepravu a skladování

Rozsah dodávky rychloupínací sklíčidlo

Spona na opasek a zásobník bitů 2 akumulátorové články Li-Power (18 V/4,0 Ah)

Nabíječka ASC 55 "AIR COOLED" metaBOX 145

• Nejistota měření K:  1.5 m/s²
  • Příklepové vrtání do betonu:  17.3 m/s²
  • Nejistota měření K:  1.5 m/s²

Hlukové emise

• Hladina akustického tlaku:  91 dB(A)
  • Hladina akustického výkonu (LwA):  102 dB(A)
  • Nejistota měření K:  3 dB(A)

• , zakoupeno v NAKO

• Maká dobře
  • , zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

• výkon
    • bezuhlíkový motor
    • výdrž na baterii (4Ah)
    • malé rozměry

Jsem pouze kutil a mám porovnání jen s 10,8V Bosch Professional vrtačkou.