RYOBI R18PDBL-0

Bezuhlíková příklepová vrtačka ideální pro vrtání do dřeva či kovu, vrtání šroubů či vrtání do zdiva díky zatloukací funkci Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou...
3 658 Kč

50 mm
Max. průměr vrtání do oceli
13 mm

• , zakoupeno v SMnářadí

Stará vrtačka od ryobi po 6 letech dosti intenzivního používání dosloužila a protože jsem s ní byl naprosto spokojený pořídil jsem si vrtačku od stejné značky.

• Rychlá, silná AKU

Nářadí rychle (prodejce)

Slušný stroj, souhlasíme!

• , zakoupeno v ROMMAR s.r.o.

• OBDAROVANÝ BYL NADŠENÝ.

Typ
Max. průměr vrtání do dřeva
50 mm
Max. průměr vrtání do oceli
13 mm

Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže

Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a výdrž 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím

Nastavení řízení krouticího momentu e-Torque vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem

LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost

Dodáváno v kartonové krabici   Standardní vybavení oboustranný šroubovací bit balení neobsahuje baterii a nabíječku

Baterie a nabíječka pro 18 V aku systém RYOBI ONE+

Jednotlivé stroje 18 V aku systému Ryobi ONE+ se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství k aku nářadí. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.

TECHNOLOGIE 18 V AKU SYSTÉMU RYOBI ONE+

Výkon

Díky bezuhlíkovému motoru bez tření, který udělá až 25 000 otáček za minutu, je nářadí mnohem výkonnější.

Inteligentní výkon

Mikroprocesor neustále monitoruje a reguluje maximální dobu výkonu motoru.

Akumulátor, který myslí sám za sebe - technologie IntelliCell™

Reguluje svůj výkon jedinečným způsobem tak, aby zaručovala optimální výkonnost a výdrž pro jakékoliv nářadí ONE+ a jakékoliv použití.

Ukazatel stavu nabití

Nejjednodušší způsob, jak sledovat životnost akumulátoru a optimalizovat pracovní vytížení nářadí.

Elektronika zajišťující ochranu

Ochranné elektronické funkce vypínají nářadí při nadměrném přetížení či zahřívání akumulátoru, čímž zabraňují poškození nářadí i samotného akumulátoru.

Vysoce výkonné články

Vysokokapacitní články minimalizují tvorbu tepla a poskytují lepší výkon při náročnějším použití.

• Síla
    • Podsvícení
    • Nastavení momentu eTorque
    • Příklep funguje
    • Zpracování
    • Hmotnost (ale zdráhám se jí vůbec uvádět - je dána kovovým mechanizmem, což je samo o sobě výhoda).

Ze začátku trošku nezvyk - zní jinak, než běžné akumky, má trochu prodlevu v rozběhu. Při dosažení nastaveného momentu místo klasického "cvakání" prostě vypne motor.

Ale je super dokáže například s příklepem vyvrtat 22mm díru (byť skrz cihlu, do betonu by to asi bylo horší).

Celkově určitě doporučuji, zvláště pokud máte už jiné nástroje na One+ baterii (i když systém jedné baterie do více nástrojů už má více výrobců, včetně např. Makity).

Já jako řekněme "pokročilý hobby uživatel" jsem určitě spokojen.

• Rychlá, silná AKU

Nářadí rychle (prodejce)

Slušný stroj, souhlasíme!

• , zakoupeno v ROMMAR s.r.o.

• OBDAROVANÝ BYL NADŠENÝ.

• Výkon, ergonomie, hmotnost, vzhled.
    • Zasekla se převodovka, nejde přepnout na jednotku a přepínač momentu jde ztuha. Cena.

Když by fungovala byla by dobrá. Posílám na reklamaci a uvidím co bude.

• Bezkartáčový motor
    • Velmi dobrý výkon
    • Super design
    • Elektronická regulace i síly
    • Dostatečný příklep
    • Po registraci na webu záruka 3 roky
    • 1 Aku na 60 druhů nářadí
    • Skvělé dílenské zpracování
    • Drahé Aku, ale existují i noname ;-)
    • Nevhodné e-Torque

Uvažoval jsem o Ryobi s pneumatickým příklepem, ale využití není tak univerzální, takže si udělám radost zase příště. Tato má mechanický příklep, ale mile mne překvapil, není to jen cvakání jako u staré Narexky a tak i 8mm díru do panelu zvládla!
    Mám flexu, plotostřih, hybrid sekačku i strunovku a zatím mě Ryobi dělá jen radost. Mám nemilé zkušenosti s Ferm PowerPremium i Aku nářadím z Lidlu Parkside a už jsem to nikdy nechtěl do baráku, teď jsem ale rád.
    Tato příklepová vrtačka funguje oproti konkurenci skvěle, jen mám výhrady k omezovači výkonu. Použití s TEX šrouby není nejvhodnější - pomalu se dosahuje výkon a otáčky pro zavrtání a když se Tex chytí, po zašroubování se setrvačností zkroutí hlavička. Klasický řehtačkový mechanizmus Ryobi nenahradí.
    Bezkartáčový motor dle spousty reklam slibuje vyšší výkon, nižší zahřívání, delší práci, tak uvidíme, zatím jen chválím.
    Jinak, kromě krásného designu Ryobi, má vše ostatní obdobné, jako lepší konkurence.
    Doporučuji pořízení kvalitních akumulátorů a silné nabíječky. Pro tuto vrtačku je ideální menší (cca 2,5 Ah) baterka, z velké pak bolí ruka a ztrácí se výhoda lehké a kompaktní vrtačky. K sekačce jsem si z Číny pořídil dvojici 5 Ah a taky fungují.

• , zakoupeno v Profi-technika.cz

Zatiaľ ju mam krátko ale som spokojný.
    3 roky záruka.

• , zakoupeno v Nářadí rychle

• ačkoliv jsem si to nemyslela, je super podsvícení místa vrtání
    • není těžká
    • silná
    • nevím

• Bytelné provedení.
  • , zakoupeno v Nářadí rychle

• Aku vše na jednu baterii

Postupně dokupuji celou sadu tohoto nářadí vyhovuje mi že je vše na stejnou baterii